Кафе «У сестер»
Магазини напівфабрикатів
Меню
Страви до посту
Хіт сезону
Банкетне меню
Відпочинок з дітками
Організація свят
Пропозиція турфірмам
Наша історія
Фотогалерея
Гостьова книга
Як нас знайти

Напівфабрикати

Кафе «У сестер»

За численними побажаннями гостей з Києва ми організували доставку заморожених напівфабрикатів службою екіпаж сервіс з ресторану "Гарбузик"

 

  


 

 Якби легендарний герой Еней, так красномовно оспіваний римлянином Вергілієм і полтавчанином Іваном Петровичем Котляревським, жив в наш час, то свою подорож по Україні він почав би з відвідування славного міста Полтави - батьківщини одного зі своїх життєописувачив. По дорозі, на 234 км траси Київ - Полтава, він обов'язково зупинився б в українському кафе «У сестер».

Тут дівиці-чарівниці в українських національних костюмах пригостили б нашого героя найсмачнішими стравами української кухні. Адже як можна відмовитися від картопельки поселянки зі шкварками, бабусиних полтавських галушечек, холодцю, качок з яблуками, тим більше, якщо запивати все це і інше багатство української кухні медово-лимонним квасом, киселем з журавлини і ягід, узваром?!

Адже не дарма геніальний Котляревський перед кожною важливою подією годував свого Енея полтавськими галушками, полтавськими варениками та українським борщем з пампушками! Пам'ятаєте:

П'ять казанів стояло юшки,
А в чотирьох були галушки,
Борщу трохи було не з шість;
Баранів тьма була варених,
Курей, гусей, качок печених,
Досита щоб було всім їсть.

А одного разу знамениті полтавські галушки допомогли йому не тільки підтримати бойовий дух товаришів по зброї, але і самим виступили в якості зброї:

Для куль – то галушки сушили,
А бомб – то з глини наліпили,
А слив солоних – для картеч…

Так би й залишився жити наш Еней поруч з українським кафе «У сестер», тому що навряд чи можна забути смак полтавських галушок, полтавських вареників, українського борщу з пампушками, приготованих за сімейними рецептами, які передаються з покоління в покоління. Всі найсмачніші блюда української кухні готуються з екологічно чистих продуктів, які спеціально для сестричок дбайливо вирощують на фермах Хорольського району.

Зараз відвідувачі кафе «У сестер» можуть покуштувати найсмачніші блюда української кухні в «Українській залі», згадати найкращі сторінки української історії під млинці з маком, горіхами і медом в «Музейній залі», покуштувати найніжніші голубці в «Гуцульській залі», згадати радянське минуле під горілочку з домашніми соліннями, прозорим салком або подчеревочком в «Піонерському залі», поласувати чудовими сирнічками з домашнього сиру в «Сінях», розслабитися з найближчими людьми і знаменитими полтавськими варениками на кефірі у «Світлиці»…

Ну, а якщо Ви хочете провести банкет або офіційний обід, на якому кожен присутній може пригоститися смаженими реберцями, котлетами по-київськи, свіжою кровяночкою, фірмовою окрошечкою та іншими блюдами української кухні – то до Вашої уваги «Кругла банкетка», «Історична зала», «Президентська банкетка» з окремим входом, банкетний зал (конференц зал) на 80 місць.

І, звичайно ж, щоб все це не поспішаючи переварилося і засвоїлося, гості українського кафе можуть з комфортом розміститися у мотелі «Замок», а вранці віддати належне прекрасним дерунам зі шкварочкамі на літньому майданчику.

А які свята проводять сестрички для всіх шанувальників української кухні! На Новий рік гостей зустрічає снігова баба в українському національному одязі, колоритний Дід Мороз роздає подарунки, проводить конкурси, на Святого Миколая кожен відвідувач отримує «миколайчики» з побажаннями в подарунок, а на День кафе відвідувачів пригощають смачними паляницями, наливають чарку української горілки... Для кожного свята обов'язково готується традиційне для цього дня блюдо української національної кухні – солодка кутя, пишні паски (обов'язково освячені!), розписні крашанки, соковита домашня ковбаска ...

Кафе в українському стилі багато, а от українське кафе «У сестер» - одне таке ... душевне, смачне, гостинне, як і сама українська кухня - найсмачніша в світі!
 
Українська зала 
(16 місць)
 
Музейна зала
(12 місць)
 
Гуцулська зала
(16 місць)
 
Піонерська зала
(14 місць)
 
Сіни
(2 місця)
 
Світлиця
(4 місця)

Для проведення банкетів, конференцій, засідань, офіційних обідів - до уваги відвідувачів комфортні VIP-зали.

 
Кругла банкетка
(8 місць)
 
Історична зала
(35 місць)
 
Президентська банкетка
(на 14 місць з окремим входом)
  Банкетна зала (конференц зал) на 80 місць

Літній майданчик

У спекотну літню пору добре відпочити на свіжому повітрі серед затишку дерев, під спів птахів і плескіт води фонтанчика.

Міні зоопарк

 

Copyright Web-media
каталог предприятий Украины