Кафe української кухні "У Сестер" Мотель "Замок" Ресторанчик української кухні "Гарбузик" Піцерія "У сестер" в Полтаві Українська ресторація «У Сестер» в Польшi Садиба "Східничанка"
UA RU

З давніх часів Україна славиться своєю національною кухнею. І це не дивно: такого розмаїття смачних м'ясних, рибних, борошняних, молочних, овочевих страв, напоїв - просто не знайти. Один український борщ чого вартий! Адже для приготування цієї національної української страви використовується близько 20 видів продуктів, а способів приготування українського борщу налічується майже 30: і київський, і полтавський, і львівський, і волинський, і галицький, чернігівський ... А вареники? А галушки? А такі страви української кухні, як солодкі сирнічкі, здобні паляниці, соковиті ковбаси, різноманітні крученики? Не даремно ж навіть знаменитий Шерлок Холмс із задоволенням віддавав належне апетитним котлет по-київськи! Тому коли нам хочеться чогось домашнього, смачного, приготованого з душею - ми вирушаємо в кафе і ресторани української кухні. Там ми підживлюється теплотою українського народного побуту, як ніби занурюючись у славне козацьке минуле ...

І, безумовно, «сестринський» комплекс закладів національної української кухні є справжнім символом української кулінарії, а також гостинного прийому. Входять в цю сімейну мережу кафе української кухні «У сестер», український ресторан «ГарбузиК», кафе швидкого харчування в центральному офісі «Лукойл-Україна», піцерія «У сестер», мотель «Замок», садиба «У сестер».

Тут, серед вишитих вручну майстринями Полтавщини рушників, предметів народної творчості, малюнків і орнаментів, старовинних предметів інтер'єру, меблів в точності відповідних традиційним речей українського народного побуту, ви обов'язково відчуєте себе героєм гоголівських «Вечорів на хуторі поблизу Диканьки», «Тараса Бульби», «Миргорода» ... Кожна із закладів зберігає загальний колорит, властивий кафе і ресторанам в українському стилі, але при цьому має своє обличчя, свою родзинку.

Так, в українському кафе «У сестер», що на 234 км траси Київ - Полтава ви можете перед продовженням подорожі поповнити свої сили, не тільки скуштувавши страви української кухні в різноманітних тематичних залах, але і на літньому майданчику.

А щоб їжа добре засвоїла, можна відпочити тут же, в мотелі на трасі «Замок». У готелі мотелі під Полтавою «Замок» ви зі зручністю влаштуєтеся в комфортних номерах «люкс» і «стандарт». А якщо заходите попаритися в сауні, - то в мотелі на трасі «Замок» можна зробити і це!

Якби Микола Васильович Гоголь писав свою «Ніч перед Різдвом» у наш час, то коваль Вакула напевно застав б Пацюка не у нього вдома, а в піцерії «У сестер» (Полтава). Причому в піцерії «У сестер» (Полтава) Пацюк наминати б не тільки «Козацькі» галушки і парові вареники з капустою, які самі мочив би у свіжу сметанку, але і апетитну; «Гетьманську;» піцу, запиваючи чаєм з свіжопротертої калини.

Ресторан української кухні «ГарбузиК» в Києві воістину вважається куточком української етнічності в українській столиці. Український ресторан «ГарбузікК» знаходиться в самому серці Києва - на Подолі. Особливо цікава «Карта гарбуза» - страви з гарбуза, яка не тільки надзвичайно смачна, але і дуже корисна для здоров'я. Своєрідність національної української кухні дуже точно відображено в меню, фірмових стравах українського ресторану «ГарбузиК». Київ, Поділ ... Це візитна картка України, і відповідати найвищим вимогам кулінарного мистецтва приготування страв української кухні та української гостинності - основне завдання персоналу ресторану української кухні «ГарбузиК».

Ми живемо в такому динамічному часу, коли буває складно приділити хвилину, щоб не поспішаючи, насолодитися стравами української кухні. Але ж так хочеться в обідню перерву не гамбургером перекусити і не вермішеллю швидкого приготування! У кафе швидкого харчування на Подолі «У сестер» можна поїсти свіжої окрошки, вітамінного салату, забути про складні переговорах за мисочкою вареників чи, навпаки, вдало провести бізнес-ланч, куштуючи м'ясні, рибні страви української кухні. Причому ціни в кафе швидкого харчування на Подолі «У сестер» дуже демократичні.

Ну, а повністю відпочити і оздоровитися сестрички пропонують у садибі «У сестер», яка знаходиться в заповідному місці України - в Східниці (Львівська область). У садибі «У сестер» вам запропонують лікування мінеральною водою «Нафтуся» з найкращих джерел. Лікування мінеральною водою в садибі «У сестер» допоможе позбутися захворювань нирок і печінки, високої або зниженої кислотності шлунка, малокрів'я і т.д. Відпочинок в Карпатах у садибі «У сестер» - це насолода найчистішим повітрям, просоченим хвойним ароматом лісів, прозорі гірські річки, що лікує і без ліків ...

 
Кафе «У сестер»   Мотель «Замок»
 
Ресторанчик української кухні «Гарбузик»   Кулінарія «У сестер»
Піцерія «У сестер» в Полтаві   Усадьба
Піцерія «У сестер» в Полтаві

 

Садиба «У сестер»


Сьогодні комплекс «У сестер» включає в себе різнопланові заклади, а почалося все в далекому 1996 році. 19 травня в маленькому будиночку отрилось найперше сімейне «сестринська» кафе української кухні, яку назвали «Домашня кухня». Невеликий дворик ... Всього один столик для відвідувачів під абрикосом ... Замість прилавка - 4 кілочка, накритих дошками від дверей ... Старенький льох замість холодильника ... Величезний гарбуз біля порога, який дивував проїжджаючих своїми розмірами ... Щире бажання смачно і ситно нагодувати, привітати кожного відвідувача ...
Меню складалося всього з кількох страв: сестри - Лілія Михайлівна Щеглова і Галина Михайлівна Бахів - смажили шашлик на мангалі, який зробив їх батько, готували пельмені, пригощали гостей кавою, чаєм, соками ... Їхні чоловіки - Володимир Васильович Бахів і Сергій Юрійович Щеглов - закуповували продукти і виконували іншу роботу. Навіть маленькі діти намагалися допомогти!

До такого теплого, сімейному прийому в маленькому українському кафе неможливо було залишитися байдужим. Хтось розповів про вподобаному кафе української кухні свого знайомого, хтось не зміг забути смак українського борщу з пампушками, який варила мама сестер ... І потихеньку, поступово клієнти почали їздити саме «у гості до сестричкам», віддаючи перевагу привітності господарок і незабутнім полтавським галушкам, полтавським вареникам, завиванці, деруни, крученики тощо, загалом, усьому тому, що складає славу і гордість української кухні. Прижилося й назва - «У сестер».

Зараз вже, звичайно, кафе української кухні «У сестер» нічим не нагадує свій первинний вигляд, адже спочатку для приготування страв української кухні та обігріву кафе служила українська піч, а обладнання та меблі сестрички привезли зі своїх будинків!

Вже через 2 роки було розпочато будівництво сучасного кафе в українському стилі. Але ось традиція до всього підходити по-сімейному, від чистого серця продовжувала зберігатися. Адже навіть альтанки з лози для літніх майданчиків співробітники українського кафе «У сестер» плели власними руками, віддаючи при цьому частинку своєї душі. А будівництво нової будівлі для кафе української кухні «У сестер» стало цілою подією: усім колективом розробляли проект, вивчали літературу з будівництва, дизайну, по крихтах збирали інформацію в журналах, стежили за тим, як кладеться кожен камінчик, а вже якщо щось не подобалося - рішуче розбирали кладку і будували заново!

Хотілося, щоб усе було самобутньо, красиво, і щоб підкреслити українські традиції гостинності. І це дійсно вийшло на славу, тому що гостей зустрічали офіціанти в українському національному одязі, а на гербі кафе української кухні «У сестер» були відображені справжні козацькі символи: дубове листя - як символ довголіття і сили, гарбуз (гарбуз) - як символ жіночої незалежності й нагадування про початок роботи, квіти - як символ краси нашої України, хрест - символ козацтва, хліб і сіль - символізують гостинність нашої хлібної Полтавщини, піч - як символ тепла і любові, яка палає в серцях всіх співробітників кафе по відношенню до відвідувачів, а також рік заснування, назва і зображення самого кафе.

У 2002 році для ще більшої зручності клієнтів був побудований мотель на трасі «Замок» на 54 місця. Оригінальна архітектура цього готелю мотелю під Полтавою, відмінний сервіс приваблюють відвідувачів з усіх куточків України.

У 2009 році була відкрита піцерія «У сестер» (Полтава), в якій вдало об'єдналися кулінарні традиції Італії та страви української кухні, що зробило піцерію «У сестер» (Полтава) одним з найулюбленіших місць для полтавців і гостей міста.

За багато років своєї роботи колектив українського кафе був відзначений багатьма нагородами регіональних та всеукраїнських конкурсів, грамотами, пам'ятними дипломами, серед яких нагороди Асамблеї Ділових кіл України "Золотий ягуар", губернатора Полтавської області, кафе української кухні «У сестер» зайняло гідне місце у Всеукраїнському рейтингу «100 кращих підприємств України» і т.п.

Високий рівень приготування страв української кухні та обслуговування привернув увагу багатьох відомих діячів культури, науки, політичних і ділових кіл як з України, так і з зарубіжних країн. Серед гостей кафе української кухні «У сестер» відомі політики, такі, як Віктор Черномирдін, Анатолій Кінах, спортсмени - Яна Клочкова, Олег Блохін ... Шанувальниками знаменитих полтавських вареників є такі відомі артисти та співаки, як Авраам Руссо, Максим Галкін, В'ячеслав Добринін, Ані Лорак, Ян Табачник, Петро Чорний, Ель Кравчук, Ірина Білик, Богдан Бенюк і Анатолій Хостікоєв, комік-група «Каламбур», Михайло Боярський, Тото Кутуньо ... Скуштувати українського борщу з пампушками і полтавських галушок приїжджали делегації з Японії, Китаю, Канади , Англії і багатьох інших країн ...

Але найголовнішою нагородою для всіх працівників кафе української кухні «У сестер» є вдячність клієнтів, які продовжують їздити «в гості до сестричкам» із самих різних куточків України та зарубіжжя. Адже українська кухня - це наша національна гордість, а привітність і гостинність - відмітна особливість нашого народу!