Ресторан ГАРБУЗиК
Меню ресторанов
Меню к посту
Фитнес меню
Хит сезона
Детское меню
Банкетное меню
Организация праздников
Наша история
Фотогалерея
Виртуальный тур
Гостевая книга
Как нас найти

Бизнес ланч

Полуфабрикаты


Ресторан ГАРБУЗиК

Ресторан ГАРБУЗиК


 

Ходить Гарбуз по городу, питається свого роду:
«А чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові?!»
Українська народна пісня

Все розмаїття «гарбузових родичів» ви знайдете тільки в меню ресторану українськоїm кухні «ГарбузиК»! Адже національна українська кухня – це і смачно, і корисно, і душевно. Тільки уявіть: вечір п'ятниці, залишилися позаду всі робочі проблеми, і саме час насолодитися традиційною українською кухнею – ніжне тоненьке сальце із часником і приправами, борщ український з пампушками, запотіла стопочка холодної горілочки… Просто краса! Всі трудові будні миттю перетворюються у свята під впливом магії українського ресторану в Києві «ГарбузиК»

Українська народна кухня, багатство її традицій і обрядів приготування страв української національної кухні – усе це втілилося вукраїнському ресторані «ГарбузиК». Цe невеликий український ресторан знаходиться на перехресті доріг старого Києва, серед мальовничих вуличок історичного центру Києва – Подолу. Два поверхи ресторану української кухні «ГарбузиК» з комфортом умістять банкет на 60 чоловік, які зможуть із задоволенням насолодитися блюдами української національної кухні.

Але не тільки банкетами й застіллями ставиться український ресторан «ГарбузиК»Меню української кухні українського ресторану «ГарбузиК» настільки різноманітне, а атмосфера настільки привітна, що ресторан української кухні «ГарбузиК»вибирають і ті, хто прагне добре провести сімейний обід, і ті, хто бажає одержати незабутні враження від романтичної вечері при свічках…

Ті ж, хто хоче підкріпитися апетитним бізнес-ланчем, – також можуть вибрати все найсмачніше, що пропонує традиційна українська кухня українського ресторану в Києві «ГарбузиК». Тим більше, що бізнес-ланчі користуються в ресторані української кухні «ГарбузиК» особою популярністю. Адже комплексний обід, що складається із найпопулярніших і найздоровіших страв української кухні, що надають ситість і енергію для нових звершень, – коштує всього 41 грн.!

Ну, а якщо офіс або будинок знаходиться в районі ст.метро Контрактова площа, а робочий графік не дозволяє покинути офіс або на готування домашнього обіду немає часу, то в українському ресторані «ГарбузиК» зроблять доставку української кухні прямо в офіс або додому. Погодьтеся, що доставка української кухні дуже зручна: захотіли борщ український з пампушками, або козацьку солянку, або карасів у сметані – і ці та інші страви української національної кухні вже у вас на столі!

Ресторан української кухні в Києві повинен відповідати найвищим вимогам, щоб усі традиції готування української народної кухні й української гостинності та шанобливості були дотримані в точності, що й показує на своєму прикладі український ресторан «ГарбузиК». Крім меню української кухні, особлива увага в цьому ресторані української кухні в Києві приділяється створенню необхідної атмосфери. Інтер'єр українського ресторану «ГарбузиК» дуже продумано і яскраво відображує український побут і традиції.

Професійний дизайнер, закоханий у традиційну українську кухню, в український фольклор, доклав всіх зусиль, щоб відвідувачіукраїнського ресторану «ГарбузиК» відчували себе героями народного епосу, що смакують блюда української кухніРесторан української кухні «ГарбузиК» прикрашають усілякі аксесуари української культури: картини, глечики, різнобарвні стрічки, акуратні столики, а також вишиванки ручної роботи. Український ресторан «ГарбузиК» – це невеликий куточок прадавньої України, можна сказати, своєрідний музейний експонат, у якому знаходитьсчя багато цікавого й принадного.

Меню української кухні українського ресторану «ГарбузиК» відображує традиції домашньої української й прадавньоїукраїнської кухні. «Салат Староукраїнський», «Кулешик від Марічки», вареники парові, м'ясні страви, гарніри, узвари, борщ український з пампушками... Весь асортимент смачненького, яким пригощалися наші предки козаки.

А яку цікаву й ласу «Карту Гарбуза» пропонує український ресторан «ГарбузиК»! Це апетитне меню української кухні містить у собі блюда української національної кухні з гарбуза: салати, запіканки, супчики й гарніри із цього корисного й смачного продукту – просто смакота.

Коли ви відкриєте для себе повний асортимент й смакову палітру традиційної української кухні, ми впевнені, що ресторан української кухні в Києві «ГарбузиК» стане для вас постійним місцем відпочинку.

Ласкаво просимо!

Copyright Web-media
каталог предприятий Украины