Ресторан ГАРБУЗиК
Ресторан ПАН ГАРБУЗиК
Меню ресторанов
Меню к посту
Фитнес меню
Хит сезона
Детское меню
Банкетное меню
Организация праздников
Наша история
Фотогалерея
Виртуальный тур
Гостевая книга
Как нас найти

Бизнес ланч

Полуфабрикаты


Ресторан ГАРБУЗиК

                                              

Рестораны:

ГАРБУЗиК ПАН ГАРБУЗиК
г. Киев, ул. Фроловськая, 1/6 г. Киев, ул. Константиновская, 5

Тел./факс: (044) 462-53-95,

+38 (095) 783-82-62

email: r.garbuzyk@gmail.com

Телефон: (063) 425-35-86,

(044) 425-35-86

e-mail: pan.garbuzyk@gmail.com

Ресторан ГАРБУЗиК

 
 

Ходить Гарбуз по городу, питається свого роду:
«А чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові?!»
Українська народна пісня

Все розмаїття «гарбузових родичів» ви знайдете тільки в меню ресторану українськоїm кухні «ГарбузиК»! Адже національна українська кухня – це і смачно, і корисно, і душевно. Тільки уявіть: вечір п'ятниці, залишилися позаду всі робочі проблеми, і саме час насолодитися традиційною українською кухнею – ніжне тоненьке сальце із часником і приправами, борщ український з пампушками, запотіла стопочка холодної горілочки… Просто краса! Всі трудові будні миттю перетворюються у свята під впливом магії українського ресторану в Києві «ГарбузиК»

Українська народна кухня, багатство її традицій і обрядів приготування страв української національної кухні – усе це втілилося вукраїнському ресторані «ГарбузиК». Цe невеликий український ресторан знаходиться на перехресті доріг старого Києва, серед мальовничих вуличок історичного центру Києва – Подолу. Два поверхи ресторану української кухні «ГарбузиК» з комфортом умістять банкет на 60 чоловік, які зможуть із задоволенням насолодитися блюдами української національної кухні.

Але не тільки банкетами й застіллями ставиться український ресторан «ГарбузиК»Меню української кухні українського ресторану «ГарбузиК» настільки різноманітне, а атмосфера настільки привітна, що ресторан української кухні «ГарбузиК»вибирають і ті, хто прагне добре провести сімейний обід, і ті, хто бажає одержати незабутні враження від романтичної вечері при свічках…

Ті ж, хто хоче підкріпитися апетитним бізнес-ланчем, – також можуть вибрати все найсмачніше, що пропонує традиційна українська кухня українського ресторану в Києві «ГарбузиК». Тим більше, що бізнес-ланчі користуються в ресторані української кухні «ГарбузиК» особою популярністю. Адже комплексний обід, що складається із найпопулярніших і найздоровіших страв української кухні, що надають ситість і енергію для нових звершень, – коштує всього 41 грн.!

Ну, а якщо офіс або будинок знаходиться в районі ст.метро Контрактова площа, а робочий графік не дозволяє покинути офіс або на готування домашнього обіду немає часу, то в українському ресторані «ГарбузиК» зроблять доставку української кухні прямо в офіс або додому. Погодьтеся, що доставка української кухні дуже зручна: захотіли борщ український з пампушками, або козацьку солянку, або карасів у сметані – і ці та інші страви української національної кухні вже у вас на столі!

Ресторан української кухні в Києві повинен відповідати найвищим вимогам, щоб усі традиції готування української народної кухні й української гостинності та шанобливості були дотримані в точності, що й показує на своєму прикладі український ресторан «ГарбузиК». Крім меню української кухні, особлива увага в цьому ресторані української кухні в Києві приділяється створенню необхідної атмосфери. Інтер'єр українського ресторану «ГарбузиК» дуже продумано і яскраво відображує український побут і традиції.

Професійний дизайнер, закоханий у традиційну українську кухню, в український фольклор, доклав всіх зусиль, щоб відвідувачіукраїнського ресторану «ГарбузиК» відчували себе героями народного епосу, що смакують блюда української кухніРесторан української кухні «ГарбузиК» прикрашають усілякі аксесуари української культури: картини, глечики, різнобарвні стрічки, акуратні столики, а також вишиванки ручної роботи. Український ресторан «ГарбузиК» – це невеликий куточок прадавньої України, можна сказати, своєрідний музейний експонат, у якому знаходитьсчя багато цікавого й принадного.

Меню української кухні українського ресторану «ГарбузиК» відображує традиції домашньої української й прадавньоїукраїнської кухні. «Салат Староукраїнський», «Кулешик від Марічки», вареники парові, м'ясні страви, гарніри, узвари, борщ український з пампушками... Весь асортимент смачненького, яким пригощалися наші предки козаки.

А яку цікаву й ласу «Карту Гарбуза» пропонує український ресторан «ГарбузиК»! Це апетитне меню української кухні містить у собі блюда української національної кухні з гарбуза: салати, запіканки, супчики й гарніри із цього корисного й смачного продукту – просто смакота.

Коли ви відкриєте для себе повний асортимент й смакову палітру традиційної української кухні, ми впевнені, що ресторан української кухні в Києві «ГарбузиК» стане для вас постійним місцем відпочинку.

Ласкаво просимо!

Ресторан ПАН ГАРБУЗиК

 

Copyright Web-media
каталог предприятий Украины